Zpět na Zajímavé články >>

Stelivo


Stelivo pro koně

Na stelivu pro koně by se rozhodně nemělo šetřit. Zejména v zimních měsících strávý kůň podstatnou část dne ve stáji, proto jistě ocení kvalitní a měkkou podestýklku. Kvalitní stelivo totiž tolik nepoškuzuje a chrání šlachy, klouby a kopyta a navíc má izolační vlastnosti.

Nezi nejpoužívanějšími podestýlku pro koně se používa stalivo značky Happy Horse a nebo Austria Span. Jedná se o stelivo vzdušné a jemné, vyrobené ze dřava jedle a smrku. Toto stelivo je doporuováno i veterinárními lékaři.

Stelivo – vybrané druhy

  • stelivo Happy Horse

  • stelivo AustriaSpan

Hobliny patří mezi nejhojněji používané stelivo. Je měkké a velmi dobře saje.

Toto stelivo je krásně čisté, bezprašné a úžasně voní dřevem. Tyto steliva se hodí jak pro hlodavce tak i jako podestýka pro koně a jiná hospodářská zvířata.

Bohaté zkušenosti

Na trhu se sportovním oblečením působíme více jako 20 let. K výrobě používám špičkové zahraniční materiály.

Záruka původu

Všechny naše výrobky pochází z české výroby. Jsou šity ručně a nesou označení český výrobek.

Díky našemu internetovému obchodu nakupujte snadno a pohodlně 24 hodin denně s jistotou a zárukou spokojenosti.

Termoprádlo a funkční prádlo na míru

Termoprádlo a sportovní oblečení SPORT SUZAN je vyrobené z moderních antibakteriálních materiálů, které je vhodné pro každý sport a volný čas. Naše termoprádlo je vyráběné ze špičkových zahraničních materiálů, které se přímo dotýkají pokožky. Při zátěžových sportech je vylučovaný pot těmito materiály odveden do vrchních částí oděvu, kde se váže na hydrofilní složku (bavlna, viskóza) a pak se postupně odpaří do ovzduší, nebo se přímo odpařuje ven. Materiál termoprádla je navržen tak, aby volně odváděl vlhkost a nezpůsoboval alergie. Veškerý sortiment sportovního oblečení, termoprádla a funkčního prádla k dostání na našich stránkách www.sportsuzan.cz je odolný vůči plísním a bakteriím. V našem sortimentu naleznete především termoprádlo vhodné pro letní i zimní sporty. K dostání je cyklo oblečení, cyklistické dresy, cyklo čapáky, fitness kalhoty, outdoorové oblečení, pánské i dámské spodní prádlo, ponožky, svetry, bundy, spodky a mnohé další zboží. Veškeré výrobky zhotovujeme v dětských i nadměrných velikostech na zakázku!