Materiály

Suprex:

Materiál je určený pro velkou zátěž a do horka. Skládá se z 1 vrstvy- nejuniverzálnější, nejlépe vlhko transportující materiál. Prádlo vyrobené z materiálu SUPREX je jako jediné ze syntetických materiálů schopono odvádět vlhkost z povrchu pokožky (knotový efekt). Na zcela hladkých vláknech tedy neulpí žádná vlhkost, žádné mikroorganismy ani žádné barvivo. Prádlo z materiálu SUPREX udržuje tělesné mikroklima. Tento materiál je o 60% lehčí než bavlna, rychle schne (nepříjmá žádnou vodu), je antistatický, antibakteriální – vhodný pro alergiky. Je vhodný pod oděvy se sníženou prodyšností (Goretex).Ultra­lehké termoprádlo SUPREX je vhodné především jako spodní vrstva a v teple jde nosit i jen jako jednu vrstvu např: triko.

Supren:

Vlastnostmi podobný Suprexu. Materiál je opatřen většími otvůrky pro velký transport potu. Prádlo vyrobené z materiálu SUPREN je jako jediné ze syntetických materiálů schopono odvádět vlhkost z povrchu pokožky (knotový efekt). Na zcela hladkých vláknech tedy neulpí žádná vlhkost, žádné mikroorganismy ani žádné barvivo. Prádlo z materiálu SUPREN udržuje tělesné mikroklima.

Tento materiál je o 40% lehčí než bavlna, rychle schne (nepříjmá žádnou vodu), je antistatický, antibakteriální – vhodný pro alergiky. Je vyvinutý především pro extrémě vysoké teploty, kdy tento materiál zaručuje dokonalý transport potu a zabraňuje přehřátí organizmu.

Supril:

Univerzální materiál vhodný především do chladu. Prádlo vyrobené z materiálu SUPRIL je jako jediné ze syntetických materiálů schopono odvádět vlhkost z povrchu pokožky (knotový efekt). Na zcela hladkých vláknech tedy neulpí žádná vlhkost, žádné mikroorganismy ani žádné barvivo. Prádlo z materiálu SUPRIL udržuje tělesné mikroklima. Tento materiál je o 40% lehčí než bavlna, rychle schne (nepříjmá žádnou vodu), je antistatický, antibakteriální – vhodný pro alergiky. Je vhodný pod oděvy se sníženou prodyšností (Goretex). Termoprádlo z materiálu SUPRIL je vhodné na nošení i jako jedna vrstva např. tričko nebo ve chladnějším období jako spodní vrstva. Termoprádlo z materiálu SUPRIL-PLYŠ má ze spodní strany vyčesaná vlákna a je teplejší, je vhodné především do mrazivého počasí.

Supril plyš:

Materiál s vysokými termo vlastnostmi. Určen především do mrazu. né na nošení i jako jedna vrstva např. tričko nebo ve chladnějším období jako spodní vrstva. Termoprádlo z materiálu SUPRIL-PLYŠ má ze spodní strany vyčesaná vlákna a je teplejší

Intergrovaný materiál

Materiál je vhodný především na trička a polokošile.

Cyklo program

Speciálně upravený materiál vyvinutý pro cyklisty. Cyklo sukně s kalhotami , čapáky, dresy, bundy,vesty s membránou. Cyklo kalhoty vyrábíme v tenkém provedení s krátkými nohavicemi s vložkou. Dále v zateplené verzi s dlouhými nohavicemi, na přání s vložkou nebo bez. Kalhoty v zateplené verzi se používají především na běžkách nebo při podzimní a jarní cyklistice. Materiál cyklokalhot se skládá z 85% Polyamid a 15% Lycra.

Materiál NO-WIND:

Materiál který dýchá, ale nepromokne. Je určena pro zátěž. Turistické a běžkařské bundy, kalhoty…

NO-WIND je fleecový materiál v kombinaci s polyuretanovou membránou od italské firmy Pontetorto Sportsystem. Výrobky z tohoto materiálu mají následující vlastnosti:

  • dokonalá větru vzdornost
  • optimální prodyšnost
  • odolnost vůči vodě
  • vysoká hodnota tepelná izolace – udržuje tělesnou teplotu
  • prodyšnost – optimálně odvádí tělesnou vlhkost
  • elastičnost – elastický materiál pro optimální pohyb

Dále je tento materiál snadný na údržbu, lze prát v pračce. Antipillingová úprava zajišťuje nežmolkování materiálu.

Vodní sloupec: 8000 mm
Prodyšnost: 15.000g / m2/ 24 hod
Složení: 85% PES, 15% PU

Bohaté zkušenosti

Na trhu se sportovním oblečením působíme více jako 20 let. K výrobě používám špičkové zahraniční materiály.

Záruka původu

Všechny naše výrobky pochází z české výroby. Jsou šity ručně a nesou označení český výrobek.

Díky našemu internetovému obchodu nakupujte snadno a pohodlně 24 hodin denně s jistotou a zárukou spokojenosti.

Termoprádlo a funkční prádlo na míru

Termoprádlo a sportovní oblečení SPORT SUZAN je vyrobené z moderních antibakteriálních materiálů, které je vhodné pro každý sport a volný čas. Naše termoprádlo je vyráběné ze špičkových zahraničních materiálů, které se přímo dotýkají pokožky. Při zátěžových sportech je vylučovaný pot těmito materiály odveden do vrchních částí oděvu, kde se váže na hydrofilní složku (bavlna, viskóza) a pak se postupně odpaří do ovzduší, nebo se přímo odpařuje ven. Materiál termoprádla je navržen tak, aby volně odváděl vlhkost a nezpůsoboval alergie. Veškerý sortiment sportovního oblečení, termoprádla a funkčního prádla k dostání na našich stránkách www.sportsuzan.cz je odolný vůči plísním a bakteriím. V našem sortimentu naleznete především termoprádlo vhodné pro letní i zimní sporty. K dostání je cyklo oblečení, cyklistické dresy, cyklo čapáky, fitness kalhoty, outdoorové oblečení, pánské i dámské spodní prádlo, ponožky, svetry, bundy, spodky a mnohé další zboží. Veškeré výrobky zhotovujeme v dětských i nadměrných velikostech na zakázku!