Obchodní podmínky

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího (spotřebitele). Provozovatelem internetového obchodu www.sportsuzan.cz je Zdeňka Šugárová, Eimova 6, Brno 615 00, IČO: 47378395. Veškeré kontaktní informace naleznete v záložce „Kontakty“. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a Zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Obchodním zákoníkem, (č. 513/1991 Sb.), vše v platném znění.

Základní pravidla

 • Objednávky zasíláme standardně pouze na území ČR . Při zasílání zboží do jiného státu je nutné předem domluvit individuální přepravní podmínky.
 • Odeslané objednávky považujeme za závazné.
 • Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s obchodními podmínkami a reklamačním řádem elektronického obchodu sportsuzan.cz
 • Po provedení objednávky Vám bude na uvedenou e-mailovou adresu zasláno potvrzení o přijetí objednávky a celkový souhrn objednaného zboží.
 • Daňový doklad obdržíte spolu se zásilkou.

Záruka

 • Na zboží objednané v elektronickém obchodě sportsuzan poskytujeme záruku minimálně 2 roky za podmínek dle platných zákonů.
 • Záruka vrácení peněz – viz. Reklamační řád

Podmínky výměny zboží

 • Pokud si budete přát, vyměníme Vám zboží za jinou velikost či barvu.
 • Zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje (včetně informačních visaček).
 • Zákazník hradí doručení na naši adresu dopravní náklady nového zboží hradíme my, zboží bude expedováno ve lhůtě uvedené u vybraného druhu zboží.

Záruka vrácení peněz

 • Jestliže bezprostředně po obdržení zboží zjistíte, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho bez uvedení důvodu vrátit a budou Vám neprodleně zaslány peníze zpět.
 • Zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje (včetně informačních visaček).
 • Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží.
 • Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijato.
 • Peníze za vrácené zboží Vám zašleme na bankovní účet, proto nám nezapomeňte zdělit číslo účtu na který chcete finanční prostředky poukázat.

Dodací lhůty

Jako výrobní firma máme veškerý sortiment skladem tudíž garantujeme dodání do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky. Nicméně se může stát, že některé velikosti či barvy budou aktuálně vyprodané a bude je potřeba došít. V takovém případě dodáváme zboží do 5-7 dnů.

V případě nedostatku některé položky objednávky nebo určité velikosti, barvy nebo typu zboží Vás budeme neprodleně informovat a dohodneme se na dalším postupu. Pokud není smluveno jinak, odesíláme objednávky kompletní.

Doprava zboží a způsob platby

Objednané zboží bude odesláno na uvedenou adresu formou dobírky – tzn. že zaplacení zboží proběhne při předání zásilky.

Po odeslání závazné objednávky bude na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzeno přijetí této objednávky s číslem Vaší objednávky. Toto číslo uvádějte při případném dalším kontaktu. Objednané zboží bude vyexpedováno dle lhůt uvedených u zboží.

V případě, že objednané zboží nebude možné dodat z důvodů vyprodání zásob nebo se bude jednat o úzce specifikovanou objednávku, může být dodací lhůta delší, než je uváděna. O této skutečnosti budete obratem informováni telefonicky nebo e-mailem.

Zboží je zasíláno Českou poštou na dobírku nebo si jej můžete vyzvednout osobně na prodejně.

Dobírka

Cena dopravy činí 99,- Kč a doběrečné 30,- Kč

Sleva na dopravu

Při nákupu nad 3000,- doprava ZDARMA

Osobní odběr na firmě

Zboží si můžete vyzvednout osobně v podnikové prodejně na ulici Eimova 6, Brno. Zde Vám také nabídneme  skvělé AKCE za mimořádně nízké ceny, které na eshopu nenaleznete a navíc ušetříte za poštovné.

Ochrana dat

 • Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk případně dopravu, např. banky, Česká pošta, to však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb.
 • Neprodáváme, nepronajímáme ani jinak neposkytujeme vaše data žádné třetí straně. Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše soukromá data před zneužitím.

Reklamační řád

 • Kupující je povinen bez zbytečného odkladu po dodání zboží jej prohlédnout a oznámit prodávajícímu případné zjištěné vady.
 • Zjištěné vady oznámí kupující prodávajícímu buď e-mailem nebo písemně na adresu provozovatele. Ve svém oznámení musí kupující uvést jaké vady byly u zakoupeného zboží zjištěny.
 • Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal nebo předložil veškeré listiny, které mu byly předány prodávajícím v rámci vyřízení objednávky reklamovaného zboží, tedy například fakturu, záruční list a jiné. Dále je nutné, aby kupující v případě že prodávajícímu vrací vadné zboží jej vrátil kompletní tak, jak jej převzal od prodávajícího. Informace o průběhu reklamace jsou zasílány formou e- mailových zpráv na adresu uvedenou kupujícím, případně na poštovní adresu uvedenou na faktuře reklamovaného zboží (Příjemce). V případě, že kupující požaduje zasílání informací na jinou adresu, musí tuto skutečnost uvést v oznámení o reklamaci.
 • V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, zejména pak zákonem č. 40/1964 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších změn a doplnění, má kupující možnost se v případě reklamace domáhat, zejména aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové anebo může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny.
 • Prodávající bez zbytečného odkladu po obdržení reklamace a reklamovaného zboží reklamaci vyřídí nebo podá kupujícímu zprávu o průběhu vyřizování jeho reklamace.
 • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání a neodborné montáže produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Bohaté zkušenosti

Na trhu se sportovním oblečením působíme více jako 20 let. K výrobě používám špičkové zahraniční materiály.

Záruka původu

Všechny naše výrobky pochází z české výroby. Jsou šity ručně a nesou označení český výrobek.

Díky našemu internetovému obchodu nakupujte snadno a pohodlně 24 hodin denně s jistotou a zárukou spokojenosti.

Termoprádlo a funkční prádlo na míru

Termoprádlo a sportovní oblečení SPORT SUZAN je vyrobené z moderních antibakteriálních materiálů, které je vhodné pro každý sport a volný čas. Naše termoprádlo je vyráběné ze špičkových zahraničních materiálů, které se přímo dotýkají pokožky. Při zátěžových sportech je vylučovaný pot těmito materiály odveden do vrchních částí oděvu, kde se váže na hydrofilní složku (bavlna, viskóza) a pak se postupně odpaří do ovzduší, nebo se přímo odpařuje ven. Materiál termoprádla je navržen tak, aby volně odváděl vlhkost a nezpůsoboval alergie. Veškerý sortiment sportovního oblečení, termoprádla a funkčního prádla k dostání na našich stránkách www.sportsuzan.cz je odolný vůči plísním a bakteriím. V našem sortimentu naleznete především termoprádlo vhodné pro letní i zimní sporty. K dostání je cyklo oblečení, cyklistické dresy, cyklo čapáky, fitness kalhoty, outdoorové oblečení, pánské i dámské spodní prádlo, ponožky, svetry, bundy, spodky a mnohé další zboží. Veškeré výrobky zhotovujeme v dětských i nadměrných velikostech na zakázku!