Zpět na Zajímavé články >>

Schodiště - rozdělení schodišť


Schodiště můžeme dělit na mnoho různých druhů. Schodiště může být:

  • Hlavní
  • Vedlejší
  • Vstupní
  • Venkovní
  • Požární
  • Meziúrovňové
  • Únikové
  • Dřevěné schodiště, ocelové schodiště, skleněné schodiště

Určitě bychom našli ještě mnoho dalších rozdělení schodišť. Každé schodiště je pak typické jistou funkcí či prostorem. Jak je tomu dnes skoro se vším, musí i schodiště splňovat normy pro pohodlné a bezpečné užívání. Také tvarů schodišť existuje nespočet – protože i prostor je různorodý a každý potřebuje trochu jiné schodiště. Pokud bychom nahlédli do minulosti, zjistíme, že každé schodiště bylo originální. A pokud bylo schodiště vyrobeno z přírodního materiálu, tak bylo také kvalitní.

Výpočet prostoru pro schodiště

Pokud si chcete sami vypočítat, jaký prostor potřebujeme pro pohodlné schodiště, použijte následující vzorec: 2x výška + šířka = 630 mm. Tento vzorec značí prostorové minimum, na které bychom měli myslet, pokud chceme mít pohodlné schodiště. I pokud nemáme k dispozici dostatečný prostor, lze situaci lehce vyřešit – můžete si například pořídit točité schodiště.

Krásné dřevěné schody Vám udělá firma Schody Redecha s.r.o – www.schody-redecha.cz

skleněné schodiště

Bohaté zkušenosti

Na trhu se sportovním oblečením působíme více jako 20 let. K výrobě používám špičkové zahraniční materiály.

Záruka původu

Všechny naše výrobky pochází z české výroby. Jsou šity ručně a nesou označení český výrobek.

Díky našemu internetovému obchodu nakupujte snadno a pohodlně 24 hodin denně s jistotou a zárukou spokojenosti.

Termoprádlo a funkční prádlo na míru

Termoprádlo a sportovní oblečení SPORT SUZAN je vyrobené z moderních antibakteriálních materiálů, které je vhodné pro každý sport a volný čas. Naše termoprádlo je vyráběné ze špičkových zahraničních materiálů, které se přímo dotýkají pokožky. Při zátěžových sportech je vylučovaný pot těmito materiály odveden do vrchních částí oděvu, kde se váže na hydrofilní složku (bavlna, viskóza) a pak se postupně odpaří do ovzduší, nebo se přímo odpařuje ven. Materiál termoprádla je navržen tak, aby volně odváděl vlhkost a nezpůsoboval alergie. Veškerý sortiment sportovního oblečení, termoprádla a funkčního prádla k dostání na našich stránkách www.sportsuzan.cz je odolný vůči plísním a bakteriím. V našem sortimentu naleznete především termoprádlo vhodné pro letní i zimní sporty. K dostání je cyklo oblečení, cyklistické dresy, cyklo čapáky, fitness kalhoty, outdoorové oblečení, pánské i dámské spodní prádlo, ponožky, svetry, bundy, spodky a mnohé další zboží. Veškeré výrobky zhotovujeme v dětských i nadměrných velikostech na zakázku!